انتقام سولماخو

ماسکی چوبی وجود دارد که هرکس آن را بر روی صورت خود بگذارد قدرتی باور نکردنی پیدا می‌کند و میتواند فردی شکست ناپذیر بشود فردی به اسم میتون نقاب را به دست می‌آورد،میتون شروع می‌کند به فتح و کشتار مردمی که در آنجا زندگی میکردند.پنج نفر از بزرگان چند قوم به پیش هم می‌آیند و قصد دارند کاری بکندند که نقاب را بدست بی‌آورند.سال ها طول کشید و بلاخره توانستند به هدف خود برسند و ماسک را بدست بیاورند،آن پنج نفر ماسک را شکستند و تیکه تقسیم کردند و هر کس یک تیکه را برداشت قبول از آن مواظبت کند.

بعد از 22 سال قومی به اسم فستون‌ توانست سپاهی عظیم را تشکیل بدهد و هدف این قوم دست آوردن پنج تیکه ماسک است.آنها موفق شدند به راحتی چهار تیکه را بدست آورند ولی تا تیکه‌ی آخر نباشد آن کار نمیکند و دختر پادشاه این قوم جادوگر بود و می‌توانست به راحتی تیکه‌های ماسک را پیدا کند.

تیکه آخر پیش پادشاه قوم پرستون بود و جنگی عظیمی بین دو قوم فستون‌ و پرستون راه می‌افتد فستون‌ها از بهترین و سخت ترین لوازم جنگی برخوردار هستند ولی پرستونیان اینطور نیستند و از لوازم قدیمی و دست ساز برخوردار هستند.قوم پرستون همیشه پشت هم بودند و زن و مرد کنار یک دیگر می‌جنگیدند،در حین جنگ پسری به دنیا آمد که اسم او را سولماخو گذاشتند اما مادر این پسر از دنیا رفت.

بعد از پیکارها و خون ریزی ها به عقب برگشتند و فرار کردند زیرا کشته‌های بسیاری دادند و فکر نمیکردند قومی با داشتن سلاح‌های ضعیف انقد قوی عمل کند.

پادشاه،سولماخو رو فرزند خود خواند و به او گفت که من پدر تو هستم.پادشاه از سولماخو پسری جنگ جو ساخت و از بین هم‌ سال‌های خودش بسیار قوی تر بود.یک روز این پسر در جنگ مشغول تمرین کردن بود که جنگیویان زیادی را می‌بیند که سوار بر اسب به سرعت به قوم پرستون نزدیک می‌شوند،از قوم خیلی دور بود و وقتی میرسد می‌بیند جنگ شروع شده و مردمش در حال قطل عام شدن هستند.پادشاه را میگیرند و او را می‌بندند و از می‌پرسن تیکه‌ی ماسک گذاشت؟نمی‌گوید ولی دختر پادشاه که جادوگر بود تیکه آخر را پیدا می‌کند پسر داستان ما در اسلحه خانه قایم شده بود و این اتفاق ها را می دید.شمشیری را برداشت و به پادشاه حمله کرد،اما موفق به کشتن او نشد.

450_1000.jpgو...

کنان بارباران توسط رابرت ای. هاوارد در مجموعه ای از داستان های فانتزی منتشر شده در داستان های عجیب و غریب در سال 1932 ساخته شده است. [1] برای چند ماه، هاوارد در جستجوی شخصیت جدیدی بود که به بازارهای خزانه دار در حال رشد در اوایل دهه 1930 فروخته بود. در اکتبر 1931، داستان کوتاه "مردم تاریکی" را به مجله جدید Clayton Publications منتشر کرد، داستان های عجیب و غریب از رمز و راز و ترور (ژوئن 1932). "مردم تاریکی" یک داستان یادگاری از "زندگی گذشته" است، و در داستان روایت اول شخص، شخصیت اصلی یکی از تجربیات قبلی خود را توصیف می کند؛ کونان یک قهرمان دزدان دریایی سیاه و سفید است که توسط یک خدای به نام کرم قسم می خورد. برخی از محققان هوارد این را باور دارند که کونان پیشگویی کننده شخصیت مشهور است.

هوارد در فوریه 1932 در یک شهر مرزی در پایین ریو گراند تعطیل شد. در طی این سفر، او بیشتر شخصیت کانن را درک کرد و همچنین شعر "Cimmeria" را نوشت، که بیشتر آن را در داستانهای خاص Plutarch's Life شرح می دهد. بر طبق نظر برخی از محققان، مفهوم هوآر از کونان و عصر هیبرانی ممکن است در «توجیه اسطوره شناسی» (1913) توماس بولفینچ ساخته شود که هوارد را الهام بخش «به یک آرمانی کلی ادبی و آرمانهای ادبی خود و اصول فیزیکی، کنان.

هوارد پس از تجدید این تأثیرات قبل از سفر خود، یک داستان رد شده را بازنویسی کرد، "با این قاعده من!" (مه 1929)، جایگزین شخصیت موجود خود کول آتلانتیس با قهرمان جدید خود، و retitling آن "ققنوس روی شمشیر". هوارد همچنین "دختر غول غول پیکر" را که با اسطوره ی یونانی Daphne الهام گرفته شده بود، نوشت و هر دو داستان را به مجله ی عجیب و غریب داد. اگرچه "دختر غول غول پیکر" رد شد، مجله "The Phoenix on the Sword" را پس از دریافت پولی درخواستی دریافت کرد.

Image result for â«Ø¬ÙÚ¯â¬â

"ققنوس روی شمشیر" در داستان های عجیب و غریب که در تاریخ دسامبر 1932 منتشر شد، منتشر شد. پس از آن هنرمند فارنسورث رایت، هوارد را برای نوشتن یک مقاله 8000 کلمه برای استفاده شخصی از جزئیات "سن هیبور"، تنظیم تخیلی برای کنان، مطرح کرد. با استفاده از این مقاله به عنوان راهنمای او، هاوارد شروع به ترسیم "برج فیل"، یک داستان جدید کانان که اولین کسی بود که واقعا تصور جدید خود را از دنیای هیبرانی درک کرد.

images?q=tbn%3AANd9GcRT5tm2rqMNOLh21tGKYzZnVFJY1JOjdfRXZeGxAXXs3gwgNSO5

انتشار و موفقیت "برج فیل" موجب هوارد شد تا بسیاری از داستانهای کانن را برای داستانهای عجیب و غریب بنویسد. در زمان خودکشی هوارد در سال 1936، او 21 داستان کامل را کامل کرد، 17 مورد از آن منتشر شده است، و همچنین تعدادی از قطعات ناتمام است.

پس از مرگ هوارد، کپی رایت داستان های کانن از چندین دست عبور می کرد. در نهایت، تحت هدایت L. Sprague د کمپ و لین کارتر، داستان ها ویرایش، تجدید نظر شده، و گاهی اوقات بازنویسی شد. برای تقریبا 40 سال، نسخه های اصلی داستان های کاناند هوارد، چاپ نشده اند. در سال 1977، ناشر Berkley Books سه جلد را با استفاده از اولین فرم منتشر شده متون از قصه های عجیب و غریب منتشر کرد، اما نسخه های ویرایش شده جایگزین نشدند. در دهه های 1980 و 1990، صاحبان کپی رایت های کونان، داستان های هوارد را به طور کامل از چاپ خارج کردند، در حالی که فروش Conan را با سایر نویسندگان ادامه می داد.

Image result for â«Ø¬ÙÚ¯â¬â

در سال 2000، ناشر بریتانیایی Gollancz Science Fiction یک نسخه دوام و کامل از داستان های کانان هوارد را به عنوان بخشی از اثر فستیوال استارستر خود منتشر کرد که شامل چندین داستان بود که هرگز چاپ آنها را در قالب اصلی خود ندیده بود. نسخه Gollancz عمدتا از نسخه های داستان هایی که در داستان های عجیب و غریب منتشر شده استفاده می کنند.

Related image

دو جلد ترکیب شدند و داستان ها به ترتیب زمانی به عنوان "تواریخ کامل کانون" نسخه صد ساله (Gollancz Science Fiction، 2006، ویرایش شده و با پسوند استیو جونز) مورد استفاده قرار گرفت.

در سال 2003، یکی دیگر از ناشران بریتانیایی، کتاب «ستارگان سرگردان» تلاش کرد تا نسخه‌های اصلی هوارد را بازگرداند و نمایشهای علمی و تاریخی بیشتری درباره داستانهای کانن ارائه دهد. این انتشارات Hardcover در انگلستان منتشر شد، که توسط اثر دل ری از کتابهای Ballantine Books منتشر شد. اولین کتاب "کونان سیمرینا: جلد اول" (1932-1932) (در سال 2003 در ایالات متحده به چاپ رسیده است که به عنوان "قدم بعدی کانن سیمرین" منتشر شده است) شامل یادداشتهای هوارد در زمینه داستان داستانی او، و همچنین نامه ها و اشعار مربوط به پیدایش ایده هایش است. . این به دنبال کونان Cimmeria: جلد دو (1934) (2004، در ایالات متحده به عنوان The Crown of Crown of Conan در ایالات متحده منتشر شد) و Conan of Cimmeria: Volume Three (1935-1936) (2005؛ در ایالات متحده به عنوان شمشیر فتح از کونان) این سه جلد شامل تمام داستان های اصلی کونان نیستند.

220px-Conan_the_Barbarian_%282011_film%29.jpg

/ 0 نظر / 42 بازدید