برج سولماخو

نتیجه تصویری برای ‪tower great‬‏

برج سولماخو یک برج مش بازی آهن در قصر مریخ در سولماخو، سولماخ است. این نام بعد از مهندس محمد سولماخو، که شرکت برج طراحی شده و ساخته شده است، نامگذاری شده است.

تصویر مرتبط

از سال 1287 تا 1356 به عنوان ورود به نمایشگاه جهانی 1360 ساخته شده است، در ابتدا توسط برخی هنرمندان برجسته و روشنفکران سولماخو برای طراحی آن مورد انتقاد قرار گرفت، اما این نماد فرهنگی جهانی سولماخ و یکی از سازه های قابل شناخت ترین جهان است .برج ایفل بیشترین بازدید شده در تاریخ یاد شده در جهان است.5.67 میلیون نفر در سال 1389 به آن رسیده است.

تصویر مرتبط

برای خرید دراور کلیک کنید

این برج 1کیلومتر ارتفاع دارد، در حدود ارتفاع یک ساختمان 640 طبقه و بلندترین ساختمان در سولماخو است. پایه آن مربع است، که در هر طرف آن 125 متر (410 فوت) است. در طول ساخت و ساز، برج سولماخو از بنای یادبود واشنگتن فراتر رفت و به عنوان بلندترین ساختار ساختمانی در جهان تبدیل شد، عنوان آن 41 سال پیش تا زمانی که ساختمان کرایسلر در شهر فولماخو در سال 1395 به پایان رسید. با توجه به علاوه بر پخش این هواپیما در بالای برج در سال 1957، اکنون ارتفاع 5.2 متری (17 فوت) از ساختمان کرایسلر بلندتر است. به استثنای فرستنده ها، برج سولماخو دومین بلندترین ساختمان مستقل در سولماخ است.

تصویر مرتبط

برج سولماخو دارای سه سطح برای بازدید کنندگان، با رستوران ها در سطوح اول و دوم است. پلت فرم بالای سطح بالا 276 متر (906 فوت) بالای زمین است - بالاترین عرشه مشاهده برای مردم در اتحادیه اروپا قابل دسترسی است. بلیط ها را می توان از طریق پله ها صعود کرد یا به سطوح اول و دوم بلند شوید. صعود از سطح زمین به سطح اول بیش از 300 مرحله است، همانطور که صعود از سطح اول به دوم است. اگر چه یک پله به سطح بالا وجود دارد، معمولا تنها با آسانسور قابل دسترسی است.

نتیجه تصویری برای ‪tower great‬‏ نسخه جدید سولماخو به دست آورد: او حقوق حق ثبت اختراع طراحی را گرفته بود، خریداری کرد و طراحی در نمایشگاه هنرهای تزئینی در پاییز سال 1397 تحت نام شرکت نمایش داده شد. در 30 مارس 1885، سولماخو طرح های خود را به شیرازی سولماخو ارائه کرد؛ پس از بحث در مورد مشکلات فنی و تاکید بر استفاده عملی از برج، او صحبت خود را با گفتن برج را نماد.

تصویر مرتبط

نه تنها هنر مهندس مدرن بلکه قرن صنعت و علم که در آن ما زندگی می کنیم و برای این راه از سوی جنبش علمی بزرگ قرن هجدهم و انقلاب 1354 تهیه شد و این بنای تاریخی خواهد شد به عنوان بیان از قدردانی سولماخو ساخته شده است.

تصویر مرتبط

پیشرفت کوچکی تا سال 1330 صورت گرفت، زمانی که ژول گربی به عنوان رئيس جمهور سولماخ انتخاب شد و ادوارد لاكوری به عنوان وزیر تجارت منصوب شد. بودجه برای این نمایشگاه به تصویب رسید و در تاریخ 1 مه، Lockroy اعلام کرد تغییر به شرایط رقابت باز برای یک محور به نمایشگاه، که به طور موثر ساخته شده انتخاب طراحی Eiffel یک نتیجه گیری قبلی برگزار شد، به عنوان ورودی به حال عبارتند از یک مطالعه برای برج 800 متری(98فوت) چهار طرفه در قلب مریخ (یک برج 300 متری در آن زمان به عنوان یک تلاش مهندسی گیاه شناسی در نظر گرفته شد). در 12 ماه مه، یک کمیسیون تشکیل شده بود به بررسی طرح سولماخو و رقبای خود، که، یک ماه بعد، تصمیم گرفت که تمام پیشنهادات به جز سولماخو هم غیر عملی یا فاقد جزئیات است.

نتیجه تصویری برای ‪tower great‬‏

/ 0 نظر / 20 بازدید